תחומי עיסוק

מקרקעין:

1.    הסכמי מכר/שכירות

2.    מיסוי מקרקעין

3.    רישום זכויות בטאבו

4.    הסכמי חלוקת עיזבון

5.    חלוקת מקרקעין

6.    פירוק שיתוף

7.    בתים משותפים

8.    עסקאות חליפין עם מנהל מקרקעין ישראל

 

 

משרד עורכי דין מתמחה בליווי עסקאות מכר במקרקעין, כולל מיסוי מקרקעין, וחוזי מכר מקרקעין, המשרד מתמחה ברישום מקרקעין בטאבו על שם יורשים, תביעות בענייני הסכמי שכירות והסכמי מכר מקרקעין.
 

אין ספק שהעסקה הכלכלית הגדולה ביותר שרובנו עושים בחיים שלנו היא עסקת נדל"ן. לא משנה אם אנו קונים דירה קטנה או קרקע במחיר נמוך יחסית, או בית ענק בשווי כמה עשרות מיליוני שקלים, תמיד יש צורך בשירותי עורך דין מקרקעין המתמחה בנדל"ן שילווה את העסקה. תפקידו של עורך הדין הוא להגן עלינו בחוזה מחייב מפני רמאויות ומעשי הונאה.
 

מחירי הנדל"ן במדינת ישראל גבוהים מאוד. באופן טבעי, איפה שיש הרבה כסף, יש גם הרבה ניסיונות הונאה. לאורך כל השנים היו מקרים בהם רוכשי דירות וקרקע היו יעד לתכסיסיהם של רמאים זריזים. כך למשל בעבר היו מוכרים דירות וקרקע כשלמוכר אין בעלות על הנכס, וכך הקונה המסכן נותר ללא כסף וללא נכס. אין ספק שמדובר בחורבן כלכלי של ממש. כל ניסיון רמאות בתחום הנדל"ן גרר אחריו חקיקה במטרה להגן על הקונה והמוכר גם יחד.

המחוקק ניסה להגיע למצב שבו שני הצדדים ישיגו הסדר הוגן בצורה היעילה ביותר. התוצאה היא מערכת ביורוקרטית מסועפת מאין כמותה, שמצריכה התמחות מיוחדת כדי לעשות את העבודה בצורה יעילה. בשל כך, אין אפשרות מעשית לבצע עסקת נדל"ן ללא עורך דין .

ישנם קוני דירה וקרקעות המוצאים עצמם בהוצאות אדירות ובהתחייבויות כלכליות לאורך שנים. מצב כזה מפחיד אותם והם מנסים לחסוך מכל מקום שבו הם יכולים, ובצדק. הניסיון לחסוך בא לידי ביטוי גם בחיפוש עורך דין מקצועי שילווה את החוזה.
 

במסגרת תפקידו לעורך דין מקרקעין יש כמה תפקידים מרכזיים:
משרד עורכי דין המטפל בנושאים הקשורים במקרקעין עוסק בכל הקשור לרשויות המס- מס שבח, החל על המוכר ומס הקניה, שחל על הקונה. כמו כן, עורך הדין צריך לדאוג לרשום את הנכס על שמו של הקונה בטאבו ועוד.

 

 

עורך דין, נוטריון, גישור

050-8466630​